Веб касса

Заробляйте разом з нами. Програма проста у використанні, Підходить для всіх галузей і бізнесу будь-якого масштабу. веб касса інтегрується з усіма популярними обліковими системами, торговим обладнанням та принтерами. У 2020 році бізнес не може існувати без онлайн каси — всі готівкові платежі повинні бути фіскалізовані і відправлені в податкову. Перехід в онлайн Дозволяє отримувати податкової дані про всі операції підприємців в режимі нон-стоп.

Це перехід до прозорості, виведення доходів малих підприємств з тіні і скорочення бар’єрів між компанією і державою.

На поточний момент звільнення від установки ККМ отримали тільки громадський міський транспорт, медіатори та адвокати.

З 1 січня 2020 року встановити онлайн каси і POS термінали зобов’язані також ІП на патенті — та частина підприємців, яка традиційно звільнялася від необхідності установки касового апарату. Більше 1 млн підприємців, зайнятих у сфері торгівлі в Казахстані зобов’язані працювати з онлайн касами.

Добавить комментарий

Related Post

Инженерные изысканиеИнженерные изыскание

Інженерна геологія-один з напрямків загальної геології. Дана гілка вивчає будову і характеристики верхніх шарів земної кори, а також їх взаємодію з рукотворними об’єктами. Необхідність геологічних досліджень обумовлена тим, що для

Laser StrikeLaser Strike

Ваше звичайне дозвілля встиг вам неабияк набриднути? Хочеться свіжих, яскравих вражень? А як на рахунок сплеску адреналіну в крові? Якщо «Так» — тоді зустрічайте командну гру Laser Strike, лазертаг Киев!