Скатерть

Хочете швидко освіжити кухонний інтер’єр або створити в ньому святкову атмосферу? Скатертина лляна Для цього достатньо купити красиву скатертину на стіл. Ви здивуєтеся, наскільки один стильний аксесуар здатний змінити дизайн кімнати. Святковий або повсякденний, яскрава з оригінальним візерунком або класична в пастельних тонах, з вишивкою або оборками скатертину стане родзинкою в інтер’єрі кухні, наповнить його душевною теплотою і домашнім затишком. Скатертини з поліестеру добре тримають форму і не мнуться. Вони легко стираються, а після прання не деформуються і не втрачають яскравості кольору. У нас найкраща Скатерть 120×150 с пропиткой.

Бавовняні вироби з тефлоновим просоченням — гігієнічні та вогнестійкі вироби, які не вбирають вологу і не бояться складних плям. На них можна ставити гарячий посуд.

Скатертини з ПВХ — практичні і довговічні. Якісні моделі з щільною основою не бояться бруду, гарячих тарілок і навіть порізів ножів. Лляні скатертини — щільні і довговічні оздоблення для обідніх столів, які в будь-якій обстановці виглядають стильно і благородно. Елегантна і вишукана лляна скатертина має аристократичний вигляд, а столові прилади на її тлі набувають особливий шарм. При правильному догляді такий виріб витримує більше трьох сотень прань. Воно не линяє, не вигоряє на сонці і не жовтіє.

Добавить комментарий

Related Post

Cloud tokenCloud token

Cloud token-це Китайський мультивалютний кріптовалютний гаманець у вигляді мобільного додатка, яке ви встановлюєте на свій смартфон. Ви можете зберігати свою криптовалюту на ньому, але ви можете зробити щось більш цікаве!

Nuru massageNuru massage

Масаж Нуру визначається просто як еротично більш явне продовження традиційного масажу, і він спочатку відбувається з Японії. Ця азіатська форма масажу виконувалася добре навченими гейшами, щоб забезпечити багатим японцям розслаблення

Ларн 32Ларн 32

Нафта і нафтопродукти з поверхні води найбільш ефективно збираються ме-ханічним способом. Він є найбільш раціональним при видаленні нафтопродуктів з поверхні водотоків і водойм. Ми розповімо про улавливающее боновое заграждение. У