Сальса

Сальса – це класичний клубний латиноамериканський танець, назва якого перекладатиметься як «соус», що означає його багатокомпонентність. Сальса зуміла гармонійно поєднати типові народні африканські танці з кубинським фольклором, бальними танцями та елементами акробатики. Танцюється як у парах, так і у групах. Має два основні види – кругова та лінійна, а також п’ять підвидів. Танець сальса є дуже поширеним і є своєрідною мовою тіла, що допомагає спілкуватися людям різних культур. Оригінальний стиль сальси – Кубинський стиль розвивався на Кубі з 1950 року. У нас найкраща Сальса Киев.

У 1960-1970 роках на околицях Нью-Йорка (США) сальсу почали танцювати емігранти з пуерто-ріко та куби.

Танець отримав свою назву від знаменитого американського музиканта Тіто Пуенте.

Основні рухи складаються з швидкого, швидкого та повільного кроку під 4 музичні рахунки. Кожен четвертий біт відбувається повільне перенесення ваги, пауза чи інша характерна риса підстилю.

Стилі
Класифікація стилів сальси:

Лінійна сальса: Лос-Анджелес, Лондон, Нью-Йорк, Паладіум та Пуерто-Ріко.
Кругова сальса: Кубинська (Касіно), Венесуельська (Домініканська) та Колумбійська.
Стиль Лос-Анджелес
Найбільш сучасний підвид сальси – з’явився у 90-х роках у Лос-Анджелесі (США). Засновником вважається Луїз та Джобе Вазкез із танцювальної компанії Salsabrava. Основний крок починається на сильну частку музики. Використовуються елементи акробатки з чіткими та енергійними рухами.

Добавить комментарий

Related Post

SMMSMM

Для досягнення високих результатів у просування продукту або послуги в соціальних мережах, потрібна команда професіоналів яка включає в себе: відеограф, журналіста, SMM-фахівця, аккаунт менеджера, дизайнера. Наша компанія існує на ринку

е-Визае-Виза

С 04 апреля 2018 г. МИД осуществляет централизованное оформление иностранцам вот 44х* государств мира виз в электронном виде (е-Виза в Украину) для въезда в Украину с деловой или туристической целью.

Магазин дверейМагазин дверей

Двері своєрідне обличчя будинку або офісу, яке справляє перше враження, при цьому або заманюючи, або відштовхуючи. Але зовнішній вигляд-це далеко не єдина важлива якість хорошою двері. У нас найкращій магазин