Сальса

Сальса – це класичний клубний латиноамериканський танець, назва якого перекладатиметься як «соус», що означає його багатокомпонентність. Сальса зуміла гармонійно поєднати типові народні африканські танці з кубинським фольклором, бальними танцями та елементами акробатики. Танцюється як у парах, так і у групах. Має два основні види – кругова та лінійна, а також п’ять підвидів. Танець сальса є дуже поширеним і є своєрідною мовою тіла, що допомагає спілкуватися людям різних культур. Оригінальний стиль сальси – Кубинський стиль розвивався на Кубі з 1950 року. У нас найкраща Сальса Киев.

У 1960-1970 роках на околицях Нью-Йорка (США) сальсу почали танцювати емігранти з пуерто-ріко та куби.

Танець отримав свою назву від знаменитого американського музиканта Тіто Пуенте.

Основні рухи складаються з швидкого, швидкого та повільного кроку під 4 музичні рахунки. Кожен четвертий біт відбувається повільне перенесення ваги, пауза чи інша характерна риса підстилю.

Стилі
Класифікація стилів сальси:

Лінійна сальса: Лос-Анджелес, Лондон, Нью-Йорк, Паладіум та Пуерто-Ріко.
Кругова сальса: Кубинська (Касіно), Венесуельська (Домініканська) та Колумбійська.
Стиль Лос-Анджелес
Найбільш сучасний підвид сальси – з’явився у 90-х роках у Лос-Анджелесі (США). Засновником вважається Луїз та Джобе Вазкез із танцювальної компанії Salsabrava. Основний крок починається на сильну частку музики. Використовуються елементи акробатки з чіткими та енергійними рухами.

Добавить комментарий

Related Post

АЛТ-1МАЛТ-1М

Товщиномір автолактест АЛТ-1М призначений для визначення товщини лакофарбового покриття, нанесеного на магнітні метали (сталь). Унікальність приладу полягає в тому, що для вимірювань він використовує ресурси і екран смартфона або планшета

СексшопСексшоп

Сексуальне життя є невід’ємною частиною кожної людини і різноманітність її дуже важливо, що всі прекрасно знають, як можна пересититися банальністю. Технології нашого часу пропонують величезний вибір варіантів для розваг пари.

Часы песочныеЧасы песочные

часы песочные — класичний подарунок для кожного. Це-один з найстаріших і найточніших способів вимірювання часу. Від кількості піску залежить відрізок часу, який вони показують. Пісочний годинник легко впишеться в будь-який