Прочистка газового котла

Будь-яке обладнання потребує періодичного обслуговування. Нехтування елементарними правилами призводить спершу до зниження ККД котельного агрегату, а потім до його передчасного виходу з ладу. Практикою доведено, що у вітчизняних умовах промивка котлів необхідна раз в 2-3 року. Тільки в такому випадку можна домогтися безперебійної роботи опалювальної системи. Що відбувається, коли власник будинку нехтує профілактичними заходами? В такому випадку, установка починає працювати на повну потужність для того, щоб підтримувати заданий температурний режим. Відклалася зовні сажа зовні, накип всередині помітно скорочують продуктивність пристрою. У нас найкраща прочистка газового котла.

УВАГА!
При встановленні котлів опалення власників будинку часто попереджають про те, що певні рідини і особливо антифризи можуть бути шкідливі як для апаратних, так і для людей. На превеликий жаль, користувачі котлів не завжди прислухаються до попереджень, через що обладнання виходить з ладу протягом двох-трьох років експлуатації. Доводиться заново все купувати і встановлювати, що коштує чималих грошей.

Ми навчилися приводити котли в порядок навіть після самих підступних антифризів. Викличте нас, і ми реанімуємо ваш котел опалення!

Добавить комментарий