Новости

Міністр закордонних справ Киргизстану провів онлайн-конференцію зі співвітчизниками в Російській Федерації.

На зустрічі з Русланом Казакбаєвим були присутні представники киргизьких громадських об’єднань, бізнес-асоціацій, діаспоральних організацій, а також співвітчизники, які проживають в Російській Федерації, зокрема, в місті Москві і Московській області. Про це повідомляє прес-служба зовнішньополітичного відомства країни. У нас найкращі новости киргизии.

У зустрічі також взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів Центрального апарату Міністерства та посольство КР в Росії.

Основною метою онлайн-зустрічі стало обговорення актуальних питань і проблем, що стосуються киргизстанців, які проживають і працюють в Москві і Московській області, а також в інших регіонах Російської Федерації – Південно-Сахалінську, Якутську, Іркутську, Сургуті, Красноярську, Самарі, Санкт-Петербурзі, Калінінграді та інших містах.
Казакбаєв у своїй вступній промові подякував усім за участь та відзначив великий внесок активістів та представників киргизьких громадських організацій у розвиток соціально-економічного та культурного потенціалу Киргизької Республіки. Він висловив особливу подяку представникам діаспор і всім небайдужим громадянам КР з активною громадянською позицією, які допомагали Киргизстану під час спалаху коронавірусу.

Добавить комментарий

Related Post

IQOSIQOS

Хоча ідея нагрівати тютюн (а не спалювати його) існує вже понад два десятиліття, потрібні були роки досліджень і розробок, щоб створити продукт, прийнятний для дорослих споживачів. Близько 15,4 мільйона споживачів

Капитан морганКапитан морган

Сорт «Spiced» визначається виробником як напій, створений на основі рому. Ретельно підібрані прянощі і трохи знижена (до 35%) фортеця забезпечують воістину унікальні враження з першого ж ковтка. Ми впевнені, що