Новости

Міністр закордонних справ Киргизстану провів онлайн-конференцію зі співвітчизниками в Російській Федерації.

На зустрічі з Русланом Казакбаєвим були присутні представники киргизьких громадських об’єднань, бізнес-асоціацій, діаспоральних організацій, а також співвітчизники, які проживають в Російській Федерації, зокрема, в місті Москві і Московській області. Про це повідомляє прес-служба зовнішньополітичного відомства країни. У нас найкращі новости киргизии.

У зустрічі також взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів Центрального апарату Міністерства та посольство КР в Росії.

Основною метою онлайн-зустрічі стало обговорення актуальних питань і проблем, що стосуються киргизстанців, які проживають і працюють в Москві і Московській області, а також в інших регіонах Російської Федерації – Південно-Сахалінську, Якутську, Іркутську, Сургуті, Красноярську, Самарі, Санкт-Петербурзі, Калінінграді та інших містах.
Казакбаєв у своїй вступній промові подякував усім за участь та відзначив великий внесок активістів та представників киргизьких громадських організацій у розвиток соціально-економічного та культурного потенціалу Киргизької Республіки. Він висловив особливу подяку представникам діаспор і всім небайдужим громадянам КР з активною громадянською позицією, які допомагали Киргизстану під час спалаху коронавірусу.

Добавить комментарий

Related Post

Футболка с вышивкойФутболка с вышивкой

Формування іміджу компанії-головне завдання керівника або маркетолога. Важливо щоб комунікація з брендом відбувалася повсюдно і постійно. Кращим каналом для комунікації може стати брендований одяг або аксесуари якими користуються не тільки

FDAFDA

Ласкаво просимо до інтернет-аптеки, де ви можете придбати дешеві антибіотики від виробника, затвердженого FDA. Купуючи антибактеріальні препарати в нашій аптеці, ви можете не турбуватися про їх якість, тому що ми