Налогообложение фирм в Чехии

Нижче перераховані основні види податків для юридичних осіб в Чехії та їх основні тарифи. Дана інформація покликана допомогти Вам скласти попередню картину того, як буде ваша чеська фірма працювати і який податковий тягар понесе. Безпосередньо при роботі вашої фірми ми надамо вам комплексне бухгалтерське обслуговування і допоможемо максимально оптимізувати податки.

Прибутковий податок.
Основним податком для юридичної особи в Чеській Республіці є податок на прибуток. На даний момент він становить 19% з прибутку фірми. Прибутком, в даному випадку є різниця між загальною сумою отриманої фірмою як винагорода за свої послуги (товари тощо) і загальною сумою витрат зроблених фірмою за той же період. Варто відзначити, що далеко не всі витрати можливо відняти з оподатковуваної бази.
Періодичність звітності та сплати податку на прибуток становить календарний рік. Ми розповімо про Налогообложение фирм в Чехии.

Решта податки не є обов’язковими, і їх наявність обумовлюється тими чи іншими певними умовами.

Податок на додану вартість.
При обороті фірми понад 1.000.000 крон на рік (що йдуть за собою 12 місяців), фірма в обов’язковому порядку стає платником ПДВ (необхідна окрема реєстрація). Стати платником ПДВ можна і при менших обсягах за власним бажанням. ПДВ на більшість товарів і послуг становить 21%, існує список товарів і послуг зі зниженим податком 15%.
У майбутньому очікується, що верхня і нижня межі зіллються і складуть єдину ставку 17,5%
Податкові декларації з ПДВ здаються щомісяця, також щомісяця відбувається сплата податку.

Податок на заробітну плату.
При наявності в штаті фірми найманої робочої сили фірмі виникає обов’язок платити соціальні податки. Робоча сила в Чехії вважається однією з найдорожчих в Європі. На даний час при працевлаштуванні найманого робітника із заробітної плати сплачуються такі податки:
31,5% — соціальний та Пенсійний фонди;
13,5% — Медичне страхування;
15% — прибутковий податок.
В цілому мінімально 60%.

Добавить комментарий

Related Post

ОнлайнОнлайн

Поздравляем! На сегодняшний день во многих странах мира законом запрещаются азартные игры. Давайте поговорим о виртуальных развлекательных площадках-онлайн казино. Ресурсов развлекательного характера, предусматривающих игру на деньги, в интернете очень много,

Фильмы 2020Фильмы 2020

Наближається Новий Рік. Вже зараз хочеться дивитися фільми 2020, які вже вийшли, безкоштовно; таке завдання здається міфом. Однак на порталі Kinomir-2020 в списку ви знайдете всі новинки, які вас чекають.

FDAFDA

Ласкаво просимо до інтернет-аптеки, де ви можете придбати дешеві антибіотики від виробника, затвердженого FDA. Купуючи антибактеріальні препарати в нашій аптеці, ви можете не турбуватися про їх якість, тому що ми