Налогообложение фирм в Чехии

Нижче перераховані основні види податків для юридичних осіб в Чехії та їх основні тарифи. Дана інформація покликана допомогти Вам скласти попередню картину того, як буде ваша чеська фірма працювати і який податковий тягар понесе. Безпосередньо при роботі вашої фірми ми надамо вам комплексне бухгалтерське обслуговування і допоможемо максимально оптимізувати податки.

Прибутковий податок.
Основним податком для юридичної особи в Чеській Республіці є податок на прибуток. На даний момент він становить 19% з прибутку фірми. Прибутком, в даному випадку є різниця між загальною сумою отриманої фірмою як винагорода за свої послуги (товари тощо) і загальною сумою витрат зроблених фірмою за той же період. Варто відзначити, що далеко не всі витрати можливо відняти з оподатковуваної бази.
Періодичність звітності та сплати податку на прибуток становить календарний рік. Ми розповімо про Налогообложение фирм в Чехии.

Решта податки не є обов’язковими, і їх наявність обумовлюється тими чи іншими певними умовами.

Податок на додану вартість.
При обороті фірми понад 1.000.000 крон на рік (що йдуть за собою 12 місяців), фірма в обов’язковому порядку стає платником ПДВ (необхідна окрема реєстрація). Стати платником ПДВ можна і при менших обсягах за власним бажанням. ПДВ на більшість товарів і послуг становить 21%, існує список товарів і послуг зі зниженим податком 15%.
У майбутньому очікується, що верхня і нижня межі зіллються і складуть єдину ставку 17,5%
Податкові декларації з ПДВ здаються щомісяця, також щомісяця відбувається сплата податку.

Податок на заробітну плату.
При наявності в штаті фірми найманої робочої сили фірмі виникає обов’язок платити соціальні податки. Робоча сила в Чехії вважається однією з найдорожчих в Європі. На даний час при працевлаштуванні найманого робітника із заробітної плати сплачуються такі податки:
31,5% — соціальний та Пенсійний фонди;
13,5% — Медичне страхування;
15% — прибутковий податок.
В цілому мінімально 60%.

Добавить комментарий

Related Post

FDAFDA

Ласкаво просимо до інтернет-аптеки, де ви можете придбати дешеві антибіотики від виробника, затвердженого FDA. Купуючи антибактеріальні препарати в нашій аптеці, ви можете не турбуватися про їх якість, тому що ми

CRM-системаCRM-система

5 причин, объясняющих, для чего нужна CRM-система »Мои Туристы» 01 Лучший клиентский опыт Используйте единый подход при взаимодействии с клиентами, объединяйте все каналы коммуникаций и все процессы работы с клиентами

АртлайфАртлайф

Внесок Компанії в розвиток індустрії харчування неоціненний. Саме Компанія Арт лайф стояла біля витоків розвитку ринку біологічно активних добавок в Росії. Президент-засновник Компанії, Олександр Австріевскіх, — доктор технічних наук, академік