Консалтинговая компания

Консалтингова компанія EBS — одна з провідних фірм на українському ринку з 1998 року, що супроводжувала розвиток більш ніж 800 провідних підприємств країни і продовжує вирішувати актуальні завдання локальних та міжнародних компаній.

EBS, що складається з більш ніж 250 експертів, розкриє потенціал кожного бізнесу завдяки розумінню тонкощів роботи в Україні.

У чому експерти EBS можуть бути корисними для вашого бізнесу?
Наша команда допоможе вам сконцентрувати увагу та ресурси на розвиток, надаючи послуги для підтримки бізнесу в рамках таких практик:

Управлінський консалтинг;
Аутсорсинг бухгалтерського обліку;
HR консалтинг;
Аутсорсинг розрахунку заробітної плати;
Податковий консалтинг;
Юридичний консалтинг;
IT консалтинг.
Наша команда створює всі умови для усунення бар’єрів, що виникають у ході розвитку або реорганізації бізнесу. Консалтингова фірма EBS надає висококваліфіковану інформаційну та консультаційну підтримку бухгалтерських процесів, юридичний супровід, а також допомогу в оптимізації процесів усередині компанії та побудові дієвої системи управління персоналом.

У чому наші переваги?
Безкомпромісна робота над якістю — маркер, що виділяє нас на ринку. Двічі на рік ми проводимо масштабні опитування серед наших клієнтів і враховуємо всі дрібниці у фідбеку, щоб стати кращими для підприємців, які зробили вибір на нашу користь. Від того, наскільки скрупульозними та уважними будуть наші експерти, залежить також і успіх вашого бізнесу. Саме тому поліпшення нашого рівня — пріоритет, який ставить на чільне місце наша консалтингова компанія (Київ).
Увага до замовника. Наші експерти аналізують усі потенційні ризики та побажання, підбираючи оптимальне вирішення поставлених завдань.
Ми завжди робимо більше, ніж написано у контракті. Формальне рішення поставленої мети – не точка завершення проекту.
Постійне спілкування із замовником. Наші клієнти та партнери завжди знають, на якій стадії проекту ми знаходимося. Ми не приховуємо деталі роботи, а наші спеціалісти на зв’язку завжди.
Націленість на тривалу співпрацю. У процесі роботи над складними проектами наші експерти щільно взаємодіють із клієнтом, підбираючи оптимальні методи реалізації завдання.
Персоналізований підхід. Ми не використовуємо стандартні пакетні рішення, адже співпраця будується виключно конфіденційно та за індивідуальними уподобаннями.
Професійна етика — аксіома у відносинах як із клієнтами, і з іншими учасниками проектної команди. Незалежність та неупередженість гарантують об’єктивність незалежно від умов.
Гнучкість. Наша команда може включитись на будь-якій стадії проекту: під час розробки, впровадження або виконання додаткових пунктів. Замовник приймає рішення про ступінь своєї залучення до проекту, маючи можливість відразу отримати кінцевий результат, який проводять консалтингові компанії.
Розвиток. Фахівці EBS регулярно розширюють спектр кваліфікації та поглиблюють існуючі знання завдяки системі корпоративного навчання, залучаючи набуті навички у майбутньому.

Добавить комментарий

Related Post

МойкаМойка

Если вы планируете нанять window washing new york или хотите сделать некоторые штрихи самостоятельно, вам нужно сделать некоторую домашнюю работу. Любой профессионал по очистке окон скажет вам, что эта работа

SMSSMS

Фінальний відлік і запуск: переходимо до розсилкиПора перейти до самої розсилці. Вкажіть ім’я відправника. Якщо ви не встигли зареєструвати своє альфа-ім’я, то повідомлення будуть відправлені від загального імені з варіантів

Секс шопСекс шоп

Ми всі, з кожним днем прагне пізнати себе і навколишнє його середовище все глибше і ретельніше. І починаємо ми, само собою зрозуміло, з себе, зі свого тіла і бажань. У