Арахисовое масло

Арахісове масло-це харчова олія, яка виробляється з арахісу. Отримують його шляхом пресування ядер арахісу.

Вид
Холодного віджиму-містить в складі чисте арахісове масло без добавок. Має янтарно-жовтий колір, приємний горіховий аромат і солодкий смак. У нас найкраще арахисовое масло производитель Украина. Вважається найбільш корисним;
Рафінована-освітлена і дезодорована олія. Нейтральне на смак, є гіпоалергенним;
Нерафінована олія зі смаженого арахісу-має сильний аромат і надає стравам характерний арахісовий смак.
Склад
Більш ніж на 75 % складається з ненасичених жирних кислот. З них переважають мононенасичена олеїнова кислота (48 %) і омега-6 лінолева кислота (34 %). Також масло містить насичені жири, але їх трохи менше — 18 %. Арахісове масло має хороший ліпідний профіль. Воно включає насичені, мононенасичені і поліненасичені жири в здорових збалансованих пропорціях (18: 49: 33 відповідно). Вони допомагають запобігти серцеві хвороби і знизити рівень холестерину.

Загальний зміцнюючий ефект:

При використанні в помірних кількостях і не в обробленій високою температурою формі арахісове масло є природним тоніком, який підвищує імунітет і зміцнює організм.

Добавить комментарий

Related Post

НовостиНовости

Міністр закордонних справ Киргизстану провів онлайн-конференцію зі співвітчизниками в Російській Федерації. На зустрічі з Русланом Казакбаєвим були присутні представники киргизьких громадських об’єднань, бізнес-асоціацій, діаспоральних організацій, а також співвітчизники, які проживають

Laser StrikeLaser Strike

Ваше звичайне дозвілля встиг вам неабияк набриднути? Хочеться свіжих, яскравих вражень? А як на рахунок сплеску адреналіну в крові? Якщо «Так» — тоді зустрічайте командну гру Laser Strike, лазертаг Киев!