Арахисовое масло

Арахісове масло-це харчова олія, яка виробляється з арахісу. Отримують його шляхом пресування ядер арахісу.

Вид
Холодного віджиму-містить в складі чисте арахісове масло без добавок. Має янтарно-жовтий колір, приємний горіховий аромат і солодкий смак. У нас найкраще арахисовое масло производитель Украина. Вважається найбільш корисним;
Рафінована-освітлена і дезодорована олія. Нейтральне на смак, є гіпоалергенним;
Нерафінована олія зі смаженого арахісу-має сильний аромат і надає стравам характерний арахісовий смак.
Склад
Більш ніж на 75 % складається з ненасичених жирних кислот. З них переважають мононенасичена олеїнова кислота (48 %) і омега-6 лінолева кислота (34 %). Також масло містить насичені жири, але їх трохи менше — 18 %. Арахісове масло має хороший ліпідний профіль. Воно включає насичені, мононенасичені і поліненасичені жири в здорових збалансованих пропорціях (18: 49: 33 відповідно). Вони допомагають запобігти серцеві хвороби і знизити рівень холестерину.

Загальний зміцнюючий ефект:

При використанні в помірних кількостях і не в обробленій високою температурою формі арахісове масло є природним тоніком, який підвищує імунітет і зміцнює організм.

Добавить комментарий

Related Post

MandriaMandria

У 2003 році, коли наша компанія тільки з’явилася, ми ставили перед собою мету робити все по-іншому. Ми хотіли створити просту альтернативу заплутаним сайтам, через які подорожі здавалися складним випробуванням, і

Фильмы 2020Фильмы 2020

Наближається Новий Рік. Вже зараз хочеться дивитися фільми 2020, які вже вийшли, безкоштовно; таке завдання здається міфом. Однак на порталі Kinomir-2020 в списку ви знайдете всі новинки, які вас чекають.

Laser StrikeLaser Strike

Ваше звичайне дозвілля встиг вам неабияк набриднути? Хочеться свіжих, яскравих вражень? А як на рахунок сплеску адреналіну в крові? Якщо «Так» — тоді зустрічайте командну гру Laser Strike, лазертаг Киев!