Лазерная эпиляция

46
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Лазерна епіляція
Відсутність зайвого волосся на тілі – вимога нинішнього часу, що віддає перевагу людям активним, спортивним і доглянутим. Саме тому, лазерна епіляція, сьогодні висунулася в число найпопулярніших і затребуваних косметологічних процедур. У нас найкраща лазерная эпиляция в киеве.

Швидко, комфортно і назавжди!
Цей спосіб видалення волосся, в порівнянні з іншими, перевершив найсміливіші мрії лікарів-косметологів. Безболісна, не займає багато часу і не вимагає відновного періоду, що ця технологія здатна позбавити від небажаних волосся не на тиждень або місяць, а назавжди! У чому ж секрет її ефективності?

Технологія лазерної епіляції розроблена на базі теорії селективного фототермоліза. Суть її полягає в наступному. Людський волос містить в своєму складі фарбувальний пігмент-меланін. Якщо направити на ділянку з рослинністю лазерний промінь певної довжини, меланін починає його активно поглинати. При цьому світлова енергія перетворюється в тепловий нагрів, що викликає руйнування фолікула і волосяного стрижня.

Проте в цьому процесі є важлива особливість, пов’язана циклом росту волосся. Лазерний промінь руйнує лише дозрілі цибулини, в той час як інші тільки починають проростати. Тому за одну процедуру видалити всі зайві волосся не вийде. Повний курс включає в середньому 8 сеансів, що проводяться з певним інтервалом.

Промінь світла в темному царстві
Ключовий момент ефективності лазерної епіляції – сучасне і досить складне обладнання, здатне генерувати пучок світла певної довжини. Далеко не кожна клініка, а тим більше салони краси, сьогодні можуть придбати апаратуру такого високого рівня.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяHello world!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ